SEPETİM

0 Adet 0.00 TL
Kategoriler

Ödeme ve Kargo

Ödeme :

anaokulurunleri.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale, EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar.


Kargo (Teslimat):

Teslim Süresi: Azami 30 iş günüdür. Saat 15.30’a kadar verilmiş olan siparişlerden depo stoklu olan ürünler aynı gün, tedarikçi stoklu ürünler 24–48 saat, özel ithalat ürünler 30 iş günü içersinde kargoya verilir. Azami süreyi aşacak olan ürünler için sipariş ALICI’nın bilgisi doğrultusunda beklemeye alınabilir ya da iptal edilebilir.

Teslimat anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile ALICI’nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında ALICI’nın adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI, yüklendiği edimi tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI’nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICIya iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de ALICIya aittir.

Kargo Ücreti

Gönderi esnasında hesaplanmakta ve aksi belirtilmediği takdirde müşteri tarafından ödenmektedir.